Little Marcle Organic Produce
"just like the farm shop, but online"

- Vegetables 22 products
- Veg Boxes 4 products
- Fruit 7 products
- Extras 15 products
- Example Collection Title
- Example Collection Title
-
Carrots
- Regular price
- From £1.35
- Regular price
-
- Sale price
- From £1.35
- Unit price
- per
- Regular price
- £1.35
- Regular price
-
- Sale price
- £1.35
- Unit price
- per
-
Mushrooms (Chestnut)
- Regular price
- From £3.19
- Regular price
-
- Sale price
- From £3.19
- Unit price
- per
- Regular price
- £3.19
- Regular price
-
- Sale price
- £3.19
- Unit price
- per
-
Tomatoes
- Regular price
- From £1.23
- Regular price
-
- Sale price
- From £1.23
- Unit price
- per
- Regular price
- £1.23
- Regular price
-
- Sale price
- £1.23
- Unit price
- per
-
Garlic
- Regular price
- £0.75
- Regular price
-
- Sale price
- £0.75
- Unit price
- per
- Regular price
- £0.75
- Regular price
-
- Sale price
- £0.75
- Unit price
- per
-
Onions
- Regular price
- From £2.00
- Regular price
-
- Sale price
- From £2.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.00
- Regular price
-
- Sale price
- £2.00
- Unit price
- per
-
Potatoes
- Regular price
- From £0.95
- Regular price
-
- Sale price
- From £0.95
- Unit price
- per
- Regular price
- £0.95
- Regular price
-
- Sale price
- £0.95
- Unit price
- per
-
Calabrese - approx 400g
- Regular price
- £2.50
- Regular price
-
- Sale price
- £2.50
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.50
- Regular price
-
- Sale price
- £2.50
- Unit price
- per
-
Cauliflower
- Regular price
- £3.40
- Regular price
-
- Sale price
- £3.40
- Unit price
- per
- Regular price
- £3.40
- Regular price
-
- Sale price
- £3.40
- Unit price
- per
-
Butternut squash
- Regular price
- £3.30
- Regular price
-
- Sale price
- £3.30
- Unit price
- per
- Regular price
- £3.30
- Regular price
-
- Sale price
- £3.30
- Unit price
- per
-
Lettuce - Red Butterhead
- Regular price
- £2.70
- Regular price
-
- Sale price
- £2.70
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.70
- Regular price
-
- Sale price
- £2.70
- Unit price
- per
-
Celery
- Regular price
- £2.90
- Regular price
-
- Sale price
- £2.90
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.90
- Regular price
-
- Sale price
- £2.90
- Unit price
- per
-
Peppers Red (Ramiro)
- Regular price
- £1.80
- Regular price
-
- Sale price
- £1.80
- Unit price
- per
- Regular price
- £1.80
- Regular price
-
- Sale price
- £1.80
- Unit price
- per
-
Ginger
- Regular price
- From £1.10
- Regular price
-
- Sale price
- From £1.10
- Unit price
- per
- Regular price
- £1.10
- Regular price
-
- Sale price
- £1.10
- Unit price
- per
-
Red Onions
- Regular price
- From £1.30
- Regular price
-
- Sale price
- From £1.30
- Unit price
- per
- Regular price
- £1.30
- Regular price
-
- Sale price
- £1.30
- Unit price
- per
-
Sweet potatoes
- Regular price
- From £3.20
- Regular price
-
- Sale price
- From £3.20
- Unit price
- per
- Regular price
- £3.20
- Regular price
-
- Sale price
- £3.20
- Unit price
- per
-
Baking Potatoes
- Regular price
- From £1.00
- Regular price
-
- Sale price
- From £1.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £1.00
- Regular price
-
- Sale price
- £1.00
- Unit price
- per
-
Mushrooms (Portobello)
- Regular price
- From £3.92
- Regular price
-
- Sale price
- From £3.92
- Unit price
- per
- Regular price
- £3.92
- Regular price
-
- Sale price
- £3.92
- Unit price
- per
-
Parsley - flat
- Regular price
- From £2.00
- Regular price
-
- Sale price
- From £2.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.00
- Regular price
-
- Sale price
- £2.00
- Unit price
- per
-
Spring Greens
- Regular price
- £2.00
- Regular price
-
- Sale price
- £2.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.00
- Regular price
-
- Sale price
- £2.00
- Unit price
- per
-
Asaparagus (200g)
- Regular price
- £3.00
- Regular price
-
- Sale price
- £3.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £3.00
- Regular price
-
- Sale price
- £3.00
- Unit price
- per
-
Salad kale
- Regular price
- £2.00
- Regular price
-
- Sale price
- £2.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.00
- Regular price
-
- Sale price
- £2.00
- Unit price
- per
-
Bunched carrots
- Regular price
- £3.00
- Regular price
-
- Sale price
- £3.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £3.00
- Regular price
-
- Sale price
- £3.00
- Unit price
- per
-
Medium Vegetable Box
- Regular price
- £15.00
- Regular price
-
- Sale price
- £15.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £15.00
- Regular price
-
- Sale price
- £15.00
- Unit price
- per
-
Small Vegetable Box
- Regular price
- £12.00
- Regular price
-
- Sale price
- £12.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £12.00
- Regular price
-
- Sale price
- £12.00
- Unit price
- per
-
Large Vegetable Box
- Regular price
- £20.00
- Regular price
-
- Sale price
- £20.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £20.00
- Regular price
-
- Sale price
- £20.00
- Unit price
- per
-
Fruit Box
- Regular price
- £7.00
- Regular price
-
- Sale price
- £7.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £7.00
- Regular price
-
- Sale price
- £7.00
- Unit price
- per
-
Bananas
- Regular price
- From £1.60
- Regular price
-
- Sale price
- From £1.60
- Unit price
- per
- Regular price
- £1.60
- Regular price
-
- Sale price
- £1.60
- Unit price
- per
-
Apples dessert
- Regular price
- From £2.56
- Regular price
-
- Sale price
- From £2.56
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.56
- Regular price
-
- Sale price
- £2.56
- Unit price
- per
-
Lemons
- Regular price
- From £2.45
- Regular price
-
- Sale price
- From £2.45
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.45
- Regular price
-
- Sale price
- £2.45
- Unit price
- per
-
Pears
- Regular price
- From £3.00
- Regular price
-
- Sale price
- From £3.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £3.00
- Regular price
-
- Sale price
- £3.00
- Unit price
- per
-
Clementines
- Regular price
- From £2.40
- Regular price
-
- Sale price
- From £2.40
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.40
- Regular price
-
- Sale price
- £2.40
- Unit price
- per
-
Oranges
- Regular price
- From £2.25
- Regular price
-
- Sale price
- From £2.25
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.25
- Regular price
-
- Sale price
- £2.25
- Unit price
- per
-
Grapefruit
- Regular price
- £1.90
- Regular price
-
- Sale price
- £1.90
- Unit price
- per
- Regular price
- £1.90
- Regular price
-
- Sale price
- £1.90
- Unit price
- per
-
Eggs Organic (half dozen)
- Regular price
- £2.90
- Regular price
-
- Sale price
- £2.90
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.90
- Regular price
-
- Sale price
- £2.90
- Unit price
- per
-
Apple Juice ( Dragon Orchard)
- Regular price
- £3.50
- Regular price
-
- Sale price
- £3.50
- Unit price
- per
- Regular price
- £3.50
- Regular price
-
- Sale price
- £3.50
- Unit price
- per
-
Rolled Oats, Organic
- Regular price
- £1.89
- Regular price
-
- Sale price
- £1.89
- Unit price
- per
- Regular price
- £1.89
- Regular price
-
- Sale price
- £1.89
- Unit price
- per
-
Little Marcle Honey
- Regular price
- £5.00
- Regular price
-
- Sale price
- £5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £5.00
- Regular price
-
- Sale price
- £5.00
- Unit price
- per
-
Wheat Flour, Stoneground Wholemeal, Organic (1.5kg)
- Regular price
- £2.99
- Regular price
-
- Sale price
- £2.99
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.99
- Regular price
-
- Sale price
- £2.99
- Unit price
- per
-
British Grown Chickpeas
- Regular price
- £3.79
- Regular price
-
- Sale price
- £3.79
- Unit price
- per
- Regular price
- £3.79
- Regular price
-
- Sale price
- £3.79
- Unit price
- per
-
Radical Red Kraut
- Regular price
- £7.05
- Regular price
-
- Sale price
- £7.05
- Unit price
- per
- Regular price
- £7.05
- Regular price
-
- Sale price
- £7.05
- Unit price
- per
-
Crone's Cider & Perry Vinegar, Organic (330ml)
- Regular price
- £2.50
- Regular price
-
- Sale price
- £2.50
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.50
- Regular price
-
- Sale price
- £2.50
- Unit price
- per
-
Spelt Wholemeal Flour, Organic - Stoneground (1kg)
- Regular price
- £2.99
- Regular price
-
- Sale price
- £2.99
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.99
- Regular price
-
- Sale price
- £2.99
- Unit price
- per
-
Crafty Kraut
- Regular price
- £7.05
- Regular price
-
- Sale price
- £7.05
- Unit price
- per
- Regular price
- £7.05
- Regular price
-
- Sale price
- £7.05
- Unit price
- per
-
Jumbo Oats, Organic
- Regular price
- £1.89
- Regular price
-
- Sale price
- £1.89
- Unit price
- per
- Regular price
- £1.89
- Regular price
-
- Sale price
- £1.89
- Unit price
- per
-
Four Grain Muesli Base, Organic
- Regular price
- £2.89
- Regular price
-
- Sale price
- £2.89
- Unit price
- per
- Regular price
- £2.89
- Regular price
-
- Sale price
- £2.89
- Unit price
- per
-
Hay, Organic
- Regular price
- From £6.00
- Regular price
-
- Sale price
- From £6.00
- Unit price
- per
- Regular price
- £12.00
- Regular price
-
- Sale price
- £12.00
- Unit price
- per
-
Crafty Kimchi
- Regular price
- £7.05
- Regular price
-
- Sale price
- £7.05
- Unit price
- per
- Regular price
- £7.05
- Regular price
-
- Sale price
- £7.05
- Unit price
- per
-
Naked Oat Flakes, Organic
- Regular price
- £1.89
- Regular price
-
- Sale price
- £1.89
- Unit price
- per
- Regular price
- £1.89
- Regular price
-
- Sale price
- £1.89
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- £19.99
- Regular price
-
£19.99 - Sale price
- £19.99
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- £19.99
- Regular price
-
£19.99 - Sale price
- £19.99
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- £19.99
- Regular price
-
£19.99 - Sale price
- £19.99
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- £19.99
- Regular price
-
£19.99 - Sale price
- £19.99
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- £19.99
- Regular price
-
£19.99 - Sale price
- £19.99
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- £19.99
- Regular price
-
£19.99 - Sale price
- £19.99
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- £19.99
- Regular price
-
£19.99 - Sale price
- £19.99
- Unit price
- per
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
- Regular price
- £19.99
- Regular price
-
£19.99 - Sale price
- £19.99
- Unit price
- per
- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.